• |
ide | kryesore

Justin i shpreh dashurinë në publik Jessicas

Paparazzi, Slider

Prej 7 vitesh Justin Timberlake dhe Jessica Biel janë të martuar si dhe janë prindër të një djali.

Gjatë intervistës më të fundit të Timberlake për “Entertainment Tonight”, këngëtari është shprehur më i lumtur se kurrë që ka në krahë njeriun e duhur.


“Kur gjen njeriun e duhur është si pagëzimi ku ti nuk kthehesh dot mbrapa. Kështu është edhe të qenurit baba”,-tha ai. Gjithashtu këngëtari i shumë hiteve shtoi se Biel është mbështetja e tij më e madhe duke marrë si shembull kohën kur anuloi të gjitha performancat e tij për shkak të një problemi me zërin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu