• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sherr masiv në mes të Vlorës, nuk i ndan dot as policia

Lajme, Të fundit

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur ditën e martë në qytetin bregdetar të Vlorës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” pranë një lokali ku edhe ka nisur debati mes personave të përfshirë.


Në një video të publikuar nga Joq Albania thuhet se zënka nisi në lokal dhe më pas ka vazhduar jashtë ambienteve të tij.

Plas grushti në mes të Vlorës, përleshjen masive nuk e ndal dot as policia on Vidnews.

3 Comments

  1. Keshtu ndodh eshte e vertet ne Shqiperi institucionet e shtetit kudo u sherbejne vetem njerzve problematik qe i kane frike te tjeret o duhet te pagujne ryshfet nen dore ose nuk mbarojne pune asnjiher eshte vendi i 1 ne bote qe nuk zbatohen vendimet e gjykates nga administrata e shtetit prandaj kerkojne te largohen njerzit dhe jo vetem te pa punet pore edhe perrsona me pune te mira sic jane neper banka neper institucione si mjeksia arsimi biznesmen etjer kjo eshte nje pergjeqsi e politikes pore ne radh te pare kjo eshte nje pergjeqsi e madhe e prokuroris shqiptare qe orgjent duhet te mbaje pergjeqsi per gjithe keta krime qe po ndodhin ne shqiperi dhe nuk ka zbardhur asnje njgjarje dhe ku te gjitha njgjarjet dihen sepse shqiperi eshte e vogel per 24 ore kontrollohet e gjitha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu