• |
ide | kryesore

Meghan Markle, dyshime për një shtatëzani të dytë

Paparazzi, Slider

Meghan dhe Harry janë bërë prind të një djali 6 muaj më parë, por mesa duket çifti ka në plan të shtojë shumë shpejt familjen me një tjetër fëmijë.

Të paktën këtë na lë të kuptojmë diskutimet që Harry dhe Meghan kanë bërë gjatë vizitës së tyre në Windsor me familjet e ushtarakëve. Princi ka shprehur interes për të kuptuar se si shkojnë gjërat në familje pas ardhjes në jetë të një fëmije të dyte ndërsa ka lënë të kuptohet se shumë shpejt Archi do të bëhet me një vëlla apo motër.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu