• |
ide | kryesore

“Bashkjetonin sëbashku në kryeqytet”, dalin detaje të reja nga lidhja e Kejvinës dhe Redjan Rrahjes

F1, Paparazzi

Emri i Kejvina Kthellës është lakuar shumë në media ditët e fundit, pasi është raportuar të jetë marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, për njohjen e saj me nipin e deputetit të PS-së, Redian Rraja.
Ky i fundit dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit.
Fillimisht u tha se Kejvina është mbajtur 10 orë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, si një person që mund të ketë informacione për lëvizjet e Rrajës.

Pas këtij lajmi, në media dalin herë pas here detaje të reja dhe tani thuhet se Kejvina ka hedhur të gjitha rrobat e Redianit.
Burime për “JOQ ALBANIA” bëjnë me dije se prej disa kohësh modelja e famshme bashkëjetonte me Rrajën.
Pas ngjarjes së bujshme, të njëjtat burime konfirmojnë se ajo ka nxjerrë poshtë pallatit të gjitha rrobat e tij.
Çifti thuhej se jetonin në një apartament në Selitë.


4 Comments

  1. na cane trapin keta fisi rahja edhe kurvat e tyre
    do e rahi ky redjan rahja kete kejvinen kur te dali nga burgu qe ja nxorri rrobat ne oborr te pallatit
    po makinen ja ktheu kjo kurva te zotit?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu