• |
ide | kryesore

Demi Lovato prezanton të dashurin (Foto)

Paparazzi, SliderDitën e djeshme këngëtarja e njohur Demi Lovato ka prezantuar për të gjithë ndjëksit e saj të dashurin e ri.

Këngëtarja publikoi një foto initme me modelin e quajtur Austin Wilson i cili njihet për tatuazhet e shumta në trupin e tij.

Image
Këngëtarja e hitit  ‘Heart Attack’ foton e publikuar bardhë e zi e ka shoqëruar me një emoji  zemër.

Më pas ka qënë dhe vetë modeli që ka bërë sërish të njëjtën gjë, tashmë Demi Lovato dhe modeli i njohur Austin Wilson janë dhe çifti më i ri i showbizit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *