• |
ide | kryesore

VIDEO E RE/ Si u shkund Durrësi nga tërmeti i 26 nëntorit

Lajme, Të fundit

Të tjera pamje janë publikuar nga tërmeti i 26 nëntorit që shkundi Durrësin dhe Tiranën.

Më poshtë një video në një fabrikë fasonerie e publikuar nga Tema online. ©LAPSI.al


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu