• |
ide | kryesore

Gabriel Garko ndryshon look pas shumë vitesh (FOTO)

Paparazzi, Slider

Gabriel Garko ndryshon sërish look.
Garko, 47 vjeç, është shfaqur me pamjen e re në prezantimin e librit të tij ‘Andata dhe ritorno’, ‘Vajtje dhe ardhje’. Aktori i famshëm italian, i cili njihet për eksperimentimet me look-un, është shfaqur me një pjesë flokësh të lyer biond dhe një prerje anësore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu