• |
ide | kryesore

Miley Cyrus rikthehet 10 vite pas

Paparazzi, Slider
Miley Cyrus

Ylli i ‘pop-it’ Miley Cyrus ka rikthyer ‘look-un’ e para 10 viteve dhe duket një yll. Në disa foto të postuara në rrjete sociale Miley shfaqet me flokët kaf të errët, ngjyrë që vë më në pah tiparet e saj joshëse.


Këngëtarja me famë botërore, ka eksperimentuar shumë me ‘look-un’ e saj ndër vite, ku disa herë e kemi parë me një model flokësh shumë të shkurtër e në disa të tjera të shkurtër e të çrregullt, si një ndryshim në fazat emocionale të jetës së saj.Ndryshimi i fundit ishte i papritur, vetëm pak ditë pasi ajo publikoi këngën ‘Used to be Young’ ku përmes tekstit tregon hapat e karrierës së saj dhe vështirësitë që ka kaluar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *