• |
ide | kryesore

Arbana Osmani flet hapur për mardhënien me Eduart Grishaj

Paparazzi, Slider

Pak ditë para se të nisë emisioni “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani ka vendosur të ndajë më ndjekësit detaje paraprake.

Ne profilin e saj ajo ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit  dhe të shumta kanë  qënë pyetjet që lidhen me Eduartin.


Njërën prej tyre Arbana ka vendosur ta publikojë dhe nëpërmjet saj tregon qartë marrëdhënien mes tyre.

“Mirë është. Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më vrasë, por në fund është i vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund ta bëja këtë emision,”– është përgjigjur moderatorja.

Kujtojmë se Arbana dhe Eduarti konfirmuan lidhjen e tyre vitin që lamë pas dhe emrat e tyre u kthyen në kryefjalë për mediat.

Megjithatë, tani ata nuk fshihen më për publikun dhe tregojnë hapur çdo gjë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu