• |
ide | kryesore

Loredana, një lidhje e re për këngëtaren (Foto)

Paparazzi, SliderMozzik e kritikoi ashpër intervistën e Loredanës për “NIN”, duke e akuzuar këtë të fundit për gënjeshtra lidhur me versionin e saj për ndarjen nga reperi. Por, Lori nuk ka dhënë ndonjë përgjigje konkrete deri më tani, duke iu përkushtuar më shumë rrjeteve sociale dhe muzikës.

Së fundmi, reperja ka postuar një foto në InstaStory, ku shihen dy duar të bashkuar. Nuk është hera e parë që Loredana lë vend për dyshime për një lidhje të re të mundshme, megjithatë nuk mund të thuash me siguri nëse këngëtarja po shijon vërtetë romancën me dikë. Në foto shihet dora e Lorit dhe e një djali, por ndoshta ky postim është thjesht një mënyrë për të tërhequr vëmendjen e fansave ose për të përgatitur ndjekësit për diçka të re.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *