• |
ide | kryesore

Mozzik del publikisht kundra partnerit të Loredanës

Paparazzi, Slider
Mozzik

Nga sot e tutje Mozzik është fans i Bayern Munich.


Reperi ka thyer rrjetin me reagimin e tij të fundit, që dukshëm është një ngacmim për fansat lidhur me romancën e re të Loredanës me futbollistin Karim Adeyemi.Thënë kjo, Karim luan si sulmues për “Borussia Dortmund”, që është skuandra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga. Sezonin e kaluar dy skuadrat luftuan kokë më kokë me njëra-tjetrën për titullin kampion. Dhe ishte Bayern ai që triumfoi ditën e fundit të kampionatit me një pikë diferencë.

Sigurisht postimi i Mozzik ka marrë një lumë komentesh me fansat që janë treguar të vëmendshëm dhe nuk u ka munguar ky detaji.

Postimi i Mozzik vjen disa ditë pas Loredana zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçarin. Në një intervistë të fundit, Mozzik tha se ai dhe Loredana kanë lënë pas mosmarrëveshjet dhe tani kanë një raport të qetë dhe merren vesh për hir të vajzës së tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *