• |
ide | kryesore

Merr fund “misteri” i postimeve të Mozzik

Paparazzi, Slider

Misteri i postimeve të Mozzik me gjëra për bebe ka marrë fund.


Ai publikoi në Instagram disa foto që kishin një emërues të përbashkët: një bebe. Kështu reperi ndau foton e pamperave, atleteve, biberoni, rrobave, karrocë dhe një bebe që ia ka mbuluar fytyrën.


LEXO EDHE: Një bebe?! Mozzik bën postimet e dyshimta

Dhe sikursen aluduam bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor. Dhe nuk është vetëm por me Ledrin. Lajmin e kanë ndarë vetë dy artistët në mediat sociale, ku kanë publikuar cover-in e videoklipin teksa shkruajnë: “G po na dojne edhe pse kem fmi”.

Si duket kjo është arsyeja pse Mozzik postoi gjëra fëmijësh. Në cover Ledri shfaqet duke mbajtur një bebe (kukull) në krah kurse Mozzik me një karrocë me bebe (kukull).Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *