• |
ide | kryesore

Shifra e ‘kripur’ për një biletë te Maluma (FOTO)

Paparazzi, Slider

Prej disa ditësh po qarkullonin thashetheme se këngëtari me famë botërore, Maluma gjatë turit të tij do të ndalej dhe në Shqipëri.

Më pas, kjo gjë u konfirmua dhe në website-n e këngëtarit, ku mes qyteteve të turit vihet re dhe Tirana. Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhështor në vendin tonë dhe sapo janë zbuluar detajet e para. Koncerti do të mbahet më 14 mars në sheshin “Nënë Tereza”. Gjithashtu duke blerë një nga biletat e Meet & Greet, do të keni një foto me Malumën dhe një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i Meet & Greet është i njëjti pavarësisht qytetit,  370 dollarë.


Image

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu