• |
ide | kryesore

‘P.S I love you’, së shpejti filmi i dytë

Paparazzi, Slider

P.S. I Love you, film i 2007-ës, flet për historinë e Holly-it, gruas që merrte çdo ditë një letër nga burri i saj i vdekur, përgjatë një viti.

Të gjitha letrat e dashurisë përfundonin me nënshkrimin, “P.S.I Love You”. Sipas Variety, është marrë e drejta e autores së filmit, Cecelia Ahern dhe së shpejti do të ketë një vazhdim të tij. Detajet ende nuk janë bërë të ditura dhe s’dihet gjë tjetër veçse që personazhi kryesor, Holly, 7 vite më pas pranon të tregojë historinë e saj në podcast-in e së motres. Nuk dihet nëse Swank dhe Butler do të jenë aktorët protagonistë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu