• |
ide | kryesore

Djali i Tom Hanks kritikon Trump

Paparazzi, Slider

Djali i madh i Tom Hanks së fundmi ka pushtuar faqet e mediave pasi kritikoi ashpër presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump. Colin Hanks ka pakënaqësitë e tij ndaj Trump-it pasi sipas tij presidenti nuk po bën mjaftueshëm për parandalimin e Koronavirusit.

Nëpërmjet një postimi në “Twitter” ai ka shpërndarë një foto gjatë takimit që Trump ka zhvilluar me aktorët në këtë periudhë alarmante për të gjithë botën. “Ndërsa shpërthimi i Koronavirusit po ndodhte kjo është mënyra se si Presidenti vendosi ta kalojë kohën e tij”, shkruan ai.


Kujtojmë se babi i tij, Tom Hanks dhe njerka Rita Wilson ndodhen të izoluar në Australi pasi rezultuan pozitiv ndaj analizave të Koronavirusit.

1 Comment

  1. Tom Hanks eshte i arrestuar per pedofili ne Australi dhe mbahet ne nje dhome hoteli pasi nuk pranon te kthehet ne USA per kete arsye eshte njoftuar se eshte me covid 19 dhe eshte mbyll ne karantine ne hotel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.