• |
ide | kryesore

Rihanna zhgënjen me këngën e re

Paparazzi, Slider

Fansat e Rihanna-s pritën tre vjet që ajo të publikonte albumin ose të paktën një këngë të re, por u zhgënjyen kur dëgjuan bashkëpunimin e fundit me PARTYNEXTDOOR.


Kënga quhet “Believe It” dhe Rihanna këndon vetëm pesë fjalët e refrenit dhe vokale mbështetëse. Edhe pse Rihanna më shumë s’është se është në këngë, fansat e kanë dëgjuar sa janë lodhur. Në këto momente, videoja ka më shumë se gjysmë milioni klikime.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu