• |
ide | kryesore

Drake prezanton për herë të parë të birin që i fshehu botës

Paparazzi, Slider

Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Drake i cili e ka mbajtur të birin jashtë kamerave dhe syrit publik, postoi një seri fotosh të tij me vogëlushin dhe nënën e tij, modelen Sophie Brussaux, si dhe prindërit e tij Dennis dhe Sandi Graham.
Në një foto tjetër, Adonis pozon me dy prindërit, Drake dhe mamin e tij modelen, Sophie Brussaux, 30 vjeç me të cilën duket se reperi ka ruajtur një marrëdhënie miqësore.

Sidoqoftë, muaj më parë ishte reperi Pusha T ai që foli për “fëmijën e fshehur” të Drake duke i kërkuar atij ta bëjë publike që është bërë baba.
Kur kjo gjë u bë publike, Drake foli për marrëdhënien e tij me Sophie, për të cilën tha se ishin takuar vetëm dy herë para se të kryenin marrëdhënie seksuale.


Duke folur në emisionin e LeBron James ai u shpreh se kishte frikë t’i tregonte nënës së tij për situatën, sepse kurrë nuk ka qenë në një marrëdhënie me Sophie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu