• |
ide | kryesore

Bella Hadid, seti provokues për ‘Vogue’ (Foto)

Paparazzi, Slider


Koronavirusi ka prekur edhe industrinë e modës, por kjo nuk e ndal Bella Hadid të punojë.

Supermodelja ka realizuar një set fotografik për Vogue Italia nga shtëpia e saj. Bella u shfaq shumë seksi dhe provokuese në imazhet e publikuara në rrjetet sociale. Në disa prej fotove të realizuara ajo pozoi tërësisht lakuriq ndërsa mbulon pjesët intime me sandale e trëndafila.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *