• |
ide | kryesore

Djali i Pablo Escobar i shkruan Don Phenom

Paparazzi, Slider

Reperi shqiptar Don Phenom ka marrë një koment vërtet të bujshëm për këngën e tij më të re që ia ka kushtuar bosit të drogës në Kolumbi, Pablo Escobar. Phenom ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e titulluar “Pablo”, dhe reagimet kanë qenë fantastike. Por ajo që na tërhoqi vëmendjen është një reagim i djalit të Pablo-s, Juan, i cili jo vetëm që e ka dëgjuar por edhe e ka vlerësuar projektin më të fundit kushtuar të atit. Ky i fundit ka komentuar disa emoji yjesh në postimin e reperit shqiptar ndërsa Don Phenom i shkruan: “Shumë respekt për ty”. Juan Pablo është i njohur për publikun edhe pse ka ndjekur një rrugë tjetër nga ajo e babait të tij, larg lëndëve narkotike. Ai ka publikuar dhe një libër kushtuar të atit “Pablo Escobar: Babai im” ku flet për përjetimet personale të historive të tij. Kënga e re e reperit shqiptar është pjesë e albumit “Caliber Flow”.2 Comments

  1. Bravo ka lezet, halabaker shqiptare qe i kendojne (mener fjales) narkotrafikanteve, pergezohen nga djemte e narkottafikanteve me emoji dhe kjo perben lajm per ne..edukuese dhe shpresedhenese…uroj ta ndjekin shembullin fmijet e bushatit dhe shkullakut, jo te mit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu