• |
ide | kryesore

VIDEO/ Sandër Gjoka nën avujt e alkolit, i hyn Ramës me libër shtëpie se vuri karantinën: O bq…unë të kam besuar se je çun Tirone po qenke kokrra e k…

-Instant, Arkiva, Pikante

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se nuk e ka përjetuar mirë periudhën e karantinës. Të përjashtuar nga çdo ndihmë ekonomike nga qeveria, Gjoka dhe shumë artistë të tjerë të cilët mbijetojnë përmes klubeve të natës ku këndojnë, janë në pritje të një vendimi për hapjen e këtyre ambienteve, por ende pa asnjë njoftim. E kjo mesa duket ka sjellë revoltën e Gjokës. Përmes një video në rrjetet sociale, Gjoka ofendon kryeministrin Edi Rama. Megjithatë, sharjet nuk i ka kursyer as për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“O kokrra e kurvës mos kujto se bën karantinë, ça karantine… ça mbyll tani lokalet e të gjitha. O të q*** ropt mu në p… ku i ke o të shkë*** ku*vën. Unë të kam besuar se je çun Tirone, po ti qenke një kokrra kur**s, qenke një b.q ti. Ik ore b.q ik ore shkër***të. Kush je ti mo që bën karantinë? E ke bërë popullin për të fol me vete. O të q… ropt mu ku i ke. O Ed Rama o b.q. ku*vë. Kokërr legeni, ik ore legena m…. Ti Ed Rama, Lul Basha, Sali Berisha e të gjithë… Qenkeni kokrra e ku*rvës. Na keni çarë ka*”, dëgjohet Gjoka në video teksa flet tejmase i indinjuar me karantinën.


Këngëtari Aleksandër Gjoka ishte në qendër të lajmeve të kronikës së zezë, edhe disa muaj më parë, kur u kap i dehur teksa theu një pikë kontrolli policore. Ai u lirua nga gjykata, dhe që prej asaj kohe, daljet e tij publike kanë qenë më të pakëta. Shihni videon e publikuar nga Dosja.al

9 Comments

 1. Me vjen shum keq dhe shum turp kurdegjoj kete artist qe ka qene nga ne te kerkuarit dhe ne te dashurit per mbar publikun te flase ne nji fjalor te pa pranushem per te gjith ne po si nuk i vjen turp per zotin turp e mare po a ka femije grua moter niper e mbesa qe ta lezojbe kete paturpesi jete injorance turp turp turp sander te urej po aq dhe sa te kam dashur per mua tani je nji njeri pa asnji vlere pa dinjitet e cte them turp dhe nji here thjesht vetem per kete fjalor bastard.

 2. Per gjithe komentuesit e karit qe bejne si puritane sikur nuk e njohin alkoolin boll se na cate karin me hipokrizi. Ky bosi ka then me ze e me figure ate qe te gjithe nder dhembe e themi kundra ketij kryehajduti bastard qe kemi ne qeverisje. Une e falenderoj sepse ska asgje te keqe nqs eshte i pire dhe ka bere sh mire qe ka shfry kundra hienes Edvin Rama.

 3. Thelbi eshte qe, “kur te vjen te bytha jote, behen te gjithe trima dhe protestojne”
  Nuk di a ta pergezojme Sandrin per guximin, apo per pasurimin e fjalorit te vet, i cili kaloi nga 50 ne 55 fjale…..

 4. Sander Gjokaj eshte nje super artist, nga me te miret qe kemi.

  Po ky popull komunist dhe i felliqur, qe ne publik ben si i paster dhe mbrapa perdes ben te njejtat gjera qe shan ne publik, nuk e kupton qe ky nuk ka dale ne TV, por ka qene me shoqerine e vet e per qejf te trapit te vet. Tjeter pune qe ndonje degjenerate mik dhe degjenerata portale shkojne dhe ja publikojne cfare thote ky kur eshte tape.

  Po pse ju o popull hale, kur pini me shoqeri, si flisni ju me zoteri e me zonje?

  Ptu popull komunist i felliqur.

  Bravo o Sander Gjoka, se per ato qe i ke dhuruar ketij populli te felliqur, nuk i meriton te gjitha keto kritika. Jo ti, por asnjeri qe eshte duke pire e share per qejf te trapit te vet me shoqerine e tij.

  Alkooli nuk i ben mire askujt, por kryqezimet lerini o popull i felliqur, se te gjithe pini si derra raki.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu