• |
ide | kryesore

FOTO/ Gruaja e vetme që Gramoz Ruçi i buzëqesh në publik

-Instant, Arkiva, Pikante

Në zyrën e Kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi ishte sot ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë Yuri Kim.


Ra në sy pritja e ngrohtë “me dorë në zemër” e kryeparlamentarit shqiptar që e shohim rrallë herë të buzëqeshë në publik. ©LAPSI.al


5 Comments

  1. E dine shoket e Birosë qe u zgerdhihesh imperialisteve ti mo?
   A i ka hije ki veprim nje guerilasi te vjeter si ti?
   Partija ia ka cjerre gjithmone masken nga fitira anglo-amerikanizmit dhe i ka denuar sulmet e tire ne Kore, ku edhe ka lindur shoqja revizioniste Kim

 1. Ky bytha me fytyre fshatari.
  Deri dje ky te vriste ne kufi, te bente burgun gati se pelqeje perndimin. Ky pro amerikani i pidhit te dhise. Ju thafte dora amerikes qe hodhi bomba ne vietnam.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu