• |
ide | kryesore

‘Anabel’ hedh dyshime për zëvendësimin e Blushit me Ledionin, TCH përgjigjet: “Kush është harabeli i Anabelit”?

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


“Kush është harabeli i Anabelit?” – kjo është pyetja me kunjë që shtron sot Gazeta Shqip pas shkrimit të mëparshëm të botuar nga ‘Anabel’ dhe Iconstyle.al, ku hidhen dyshime se Ben Blushi do largohet në shtator nga drejtimi i Top Channelit dhe vendin e tij do ta zërë Ledion Liço.

Shkrimit të botuar në ‘Anabel’, Gazeta Shqip i është përgjigjur me kunjë. Gazeta aludon se pas botimeve të këtij lloji për Top Channel qëndron një palë tjetër, që nuk e zbulon në tekst. ©Lapsi.al 


10 Comments

 1. Haha televizionet shqiptare ne gare kush kap gropen me te madhe se moralisht profesionalisht dhe cdo isht tjeter jan ne grop te gjitha pa perjashtim. Mjeran

 2. Edhe Filipin te vene! Pse jo? Si di t’i vere ai gjobat, s’di njeri!

  Apo Regjizori partizan guerilas Altin Basha – edhe ay e meriton vendin e shokut Blushi.

  Madje Denis Dyrnjaja dhe Alban Dudushi te jene bashkedrejtues te drejtorit! Cuna te pergatitur!

 3. Kanali i topit nr1 te m…..t pastaj te tjerat radh radh. Te gjitha hallkat e nje zinxhiri. Letyra ” biznesmenesh” ordinere. Dhe standartet e te qenit ” biznesmen” dihet kush jane….. o mortja pse nuk ju ha …

  1. Eshte show o shok, keshtu bejne per te tregu popullit sikur po bejme shtet por ne fakt ai e merr prap per 1 jave se eshte gjith sistemi i kalbur!

 4. Basha këtë premtim e ka bërë gjatë vizitës së tij të fundit në SHBA (që nuk mbahet mend që kur ka qenë).

  “Zgjedhje me Edi Ramën kryeministër nuk ka.

  Ka rëndësi kjo që po e them, se e them nga Uashingtoni”, deklaronte Basha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *