• |
ide | kryesore

FOTO/ Kush ishte ambasadori që “ngushëlloi” Lelin pas kritikave të Ramës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ishte mjaft i fortë, madje edhe publik qëndrimi i kryeministrit Edi Rama kundër kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli pak ditë më parë. Rama shprehu pakënaqësi ndaj kryebashkiakut për punën që po bën në Vlorë. Pas kësaj Leli është parë më aktiv në mediat lokale.

Lapsi.al ka zbuluar edhe një foto të një dreke që ditët e fundit kreu i bashkisë së qytetit bregdetar ka pasur edhe me ambasadorin e BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca. Mbase një mysafir i tillë e ka ngushëlluar Lelin pas përplasjeve me kryeministrin. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. Ju keni te gjithe prasin e tritanit ne bythe o lapsaxhiu i lapsit kete quan lajm more koqe gazekar po ne hale shkuan keta

  2. fytyreqeni kamorrist soreca po e ben shume mire detyren e ndragetes .sa me shume telashe dhe skandale rilindja aq me e madhe eshte valixhja qe merr bande ambasada e rruges elbasanit dhe fytyre qenit soreca .lavirja aziatike eshte fshehur ne keto momente si struci dhe filloje te na caje .arin me sukseset imagjinare te SPAK-ut.u shtuan parate e korrupsionit dhe droges rritet dhe fatura e bandes rama per laviren koreane .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.