• |
ide | kryesore

Simon Cowell dëshiron të ketë një jetë të thjeshtë

-Instant, Paparazzi, Slider

Simon Cowell raportohet se po planifikon të vë në shitje rezidencën e tij  në Los Angeles, pasi dëshiron të jetojë një jetë më të thjeshtë dhe të bëjë kujtime të reja me familjen e tij.


“Shtëpia e tij në Los Angeles ishte ëndrra e tij për një kohë por ka krijuar kujtime të shumta”, ka thënë një burim.“Tani ka një djalë Eric dhe partneren Lauren, ai dëshiron një jetë të thjeshtë dhe të krijojë kujtime të reja”, vazhdon burimi. Ai pagoi 19.5 milionë dollarë për shtëpinë në vitin 2017, e cila ka shtatë dhoma gjumi dhe nëntë banjo .Simon gjithashtu ka dy shtëpi në Londër dhe një shtëpi në New York.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.