• |
ide | kryesore

(FOTOLAJM) Rama me ‘Revolucionin’ në kollare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndërsa Edi Rama flet i sigurtë nga foltorja e Kuvendit se ndryshimet kushtetuese do marrin votat e nevojshme, ai shfaqet edhe me një kollare të veçantë.


Rama ka shkruar me ngjyra fjalën “Revolution” (Revolucion) duke e cilësuar mesa duket të tillë atë që do ndodhë sot me ndryshimet Kushtetuese.


Këto ndryshime parashikojnë hapjen e pjesshme të listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore.

7 Comments

 1. O Lapsi, per te qene sa me te sakte duhet te thoni qe keto ndryshime ndalojne koalicionet parazgjedhore “sic kane qene deri sot” .

 2. Edhe pak dit dhe mallengjeju o Gerdalla plak sepse sipas mendjes sate do behesh mbret i Shqipeve, ndersa me von dhe mbret i Kosoves plus me ndihmen dhe te Vuqiqit vellaut tend do jesh mbret i Ballkanit???????

  1. Libra a ekziston me apo e mbylli misionin e vet dhe ju antaret sherbyen sa per t’u pasuruar lideri juaj, nderkohe qe peisni therrimet qe bien nen tavoline per te ngopur barkun?

  2. Mos beni zhurme se zgjoni Lulushi..
   Qetesi nuk ka nevoj per demokraci..
   Rrofte populli i lumtur dele..!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu