• |
ide | kryesore

Gjithçka që duhet të dini për të fejuarin e Demi Lovatos

-Instant, Paparazzi, SliderDyshja, të cilët ishin së bashku që nga marsi i këtij viti, dukeshin mjaft të lumtur ndërsa lajmin e bënë të ditur përmes disa postimeve në Instagram.

Duke shprehur dashurinë për të fejuarin e saj të ri, Lovato, 27-vjeçare, shkroi: “E dija se të kam dashur në momentin kur të takova. Ju kurrë nuk më bëni presion të jem asgjë tjetër përveç vetvetes. Dhe ti më bën të dua, të jem versioni më i mirë i vetvetes. Jam e nderuar të pranoj dorën tuaj për martesë”.

Ehrich ka lindur më 24 qershor të vitit 1991, tashmë gëzon 29 vite dhe është dy vjet më i vjetër se Lovato. Sipas revistës InStyle, një Kancer tipik është “ushqyes, i ndjeshëm, i dhembshur, vetë-mbrojtës, që kërkon siguri dhe ofron, duke dashur, dhe shfaq një sens humori të këndshëm”. I fejuari i ri i këngëtares amerikane është i gjatë 170 cm. Ndërsa amerikanët mund ta njohin më mirë Ehrich për rolin e tij në “The Young and Restless”, britanikët mund ta njohin atë nga komedia “Ugly Betty”. Roli i tij më i njohur ishte në “Walk. Ride. Rodeo”, ku e luajti Tate Watkins.
 Ehrich është gjithashtu pjesëmarrës në muzikë pasi më parë ka publikuar një këngë të titulluar “Somebody else”. A mund të presim një duet me Lovato?

 

 1 Comment

  1. Po pse duhet te dijme gjithçka per te fejauarin e kesaj apo te fejaren e atij, o, kaldaist? – Apo edhe ty, o rroçke te ka hipur ne koke te behesh prepotent,, provincial i pagdhendu, dhe te sugjerosh njerezit se çfare duhet te dijne dhe ç’fare jo ? o Bole? Meso te shkruash nje here o qyp, pastaj bej rekomandime!( Ne vend te frazes urdheruese idiote: Gjthçka qe duhet te dini…) mund te jepni disa deteaje nga jetea e ketij te fejuari, dhe aq!! O! kaldajaaaaa!! Tung o trung!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *