• |
ide | kryesore

Bebe Rexha prej ditësh në shtrat e sëmurë

-Instant, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha ndonëse ka munguar me projektet e saj muzikore, Bebe ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto e video nga përditshmëria e saj.

Mirëpo, duke se autorja e hitit “In the name of love” nuk po kalon edhe aq ditë të mira, pasi ka një problem shëndetësor.
Ajo vuan nga infeksioni i sinusit, që është një inflamacion i indeve dhe membranës dhe karakterizohet nga dhimbje koke, ethe, mukus i trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës.


Këngëtarja ka ndarë disa video me ndjekësit në Instastory ku shihet e shtrirë në shtrat dhe në një gjendje jo fort të këndshme.
Ajo shprehet se mezi merr frymë, mezi dëgjon dhe ka dhimbje të tmerrshme koke prej ditësh.
E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksion i sinusit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu