• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri, policia dhe FNSH kontrolle në zonë

-Instant, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje në qytetin e Sarandës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër.


Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

1 Comment

  1. Mos na percilni me lajme e kronika te tilla. Policia nuk parandalon dhe as lufton krimin, por gjithmone shfaqet pas pilafit. Kot e fshihni faktin qe ne shqiperi nuk ekziton rend publik. Uniformat ne shqiperi punesohen dhe paguhen sa per elektorat. Analizat bejini vet se nuk ka nevoje per sqarime. Fshati qe duket nuk do kallauz eshte nje thenie e vjeter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu