• |
ide | kryesore

Miley Cyrus zbulon datën e publikimit të këngës ‘Midnight Sky’

-Instant, Paparazzi, Slider

Miley Cyrus së fundmi ka njoftuar fansat se këtë muaj do të lancojë këngën e re “Midnight Sky”.

Këngëtarja postoi lajmin në llogaritë e saj në Instagram dhe Twitter, duke zbuluar se projekti i ri publikohet më 14 gusht.“E di se ndjehet sikur po prisni përgjithmonë, por jo më. Ajo është këtu më në fund”, tha Cyrus.“Kënga ime e re Midnight Sky, 14 gusht”, shtoi Miley dukebashkangjitur ‘link-un’ ku mund ta dëgjojnë .Në korrik, u njoftua që Cyrus – së bashku me Coldplay, BTS, Usher dhe më shumë – do të performonin si pjesë e iHeartRadio në datat 18 – 19 shtator.Miley akoma nuk ka zbuluar datën e publikimit të albumit të saj të ri.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu