• |
ide | kryesore

Aksident në Llogara, makinat përplasen “kokë më kokë” (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në zonën e njohur turistike të Llogarasë. Aksidenti ka ndodhur këtë pasdite, ndërsa bëhet me dije se dy makina janë përplasur me njëra –tjetrën. Automjetet janë përplasur kokë më kokë , duke shkaktuar dëme materiale të konsiderueshme. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithcka ka ndodhur.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu