• |
ide | kryesore

Dhurata e Beyonce për Katy Perry-n (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Katy Perry dhe i fejuari i saj,aktori  Orlando Bloom, kanë mirëpritur fëmijën e parë së bashku, një vajzë me emrin Daisy Dove Bloom.


Cifti e dhanë lajmin permes faqes zyrtare në Instagram të UNICEF, organizata për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë.Së fundmi Katy ka treguar në Instastory dhuratën që Beyonce ka menduar për të dhe vajzën.Beyonce i ka dërguar këngëtares një buqetë me lule të bardha dhe një pusullë  ku shkruhej: ‘Urime për anëtarin e ri në familjen tuaj! – Beyoncé. ’ Katy e ka falenderuar publikisht atë duke i shkruar “Të dua”.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu