• |
ide | kryesore

Bradley Cooper dhe Irina Shayk, sërish bashkë për hir të vajzës

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk po kalojnë kohë së bashku edhe pse janë ndarë.


Ata kanë dëshmuar se ish- të dashurit mund të mbesin ende miq, për shkak të fëmijëve , raporton Daily Mail.Që të dy janë parë në rrugët e New York, ndërsa Bradley shihej të mbante në dorë vajzën e tyre. Irina kishte veshur një këmishë të gjerë,ndërsa Bradley me një veshje më sportive. Edhe pse po kalojnë kohë në shoqërinë e njëri tjetrit, aktori po përflitet për një lidhje me aktoren Jennifer Garner.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu