• |
ide | kryesore

Greqi/ Shqiptari sulmon me thikë bashkëkombasin e tij, më pas e ndjek me makinë

Lajme

Dy shqiptarë janë përfshirë në një sherr në Chania të Kretës. Një 25-vjeçar, ndoqi me thikë një bashkë-atdhetar mes turmës.  


Ai hyri me makinën e tij në një dyqan me qëllim për të goditur të riun tjetër po nga Shqipëria, i cili ishte ulur me miqtë në banakun e dyqanit. Shumë njerëz qenë të tmerruar kur vunë re se automjeti po shkonte drejt tyre.


Policia shkoi në vendngjarje dhe ka bërë të mundur prangosjen e të riut 25-vjeçar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu