• |
ide | kryesore

Kushtet e vendosura nga Fahriye Evcen për rikthimin në ekran

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas lindjes së djalit, aktorja turke Fahriye Evcen u shkëput nga ekrani duke mos marrë pjesë në seriale.

Së fundmi pas kerkesave të shumta nga fansat,aktorja ka vendosur të rikthehet,por me disa kushte.Fahriye kërkon 130 mijë lira turke për episode dhe kërkon të punojë vetëm 4 ditë të javës, në oraret që do ajo, për shkak se nuk dëshiron ta lërë vetëm të birin.Gjithashtu aktorja ka kërkuar  që në sheshxhirime të merren masa të rrepta kundër Covid-19 dhe vendi të mos jetë i populluar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu