• |
ide | kryesore

Prej disa kohësh në lidhje, zbulohet identiteti i të dashurit të Fjoralba Ponarit

-Instant, Paparazzi, Slider

Prej disa kohësh, moderatorja Fjoralba Ponari ka bërë të ditur se është në një lidhje dashurie, pa zbuluar se cili është personi që ka në krah.

Ajo pranoi publikisht për fansat se djali i gjatë dhe simpatik me të cilin e kishin parë shpesh, ishte i dashuri i saj.


Tek tuk moderatorja e ka publikuar ndonjë foto me partnerin e zemrës, për të cilin u bëmë të gjithë kuriozë.

Vetëm pak ditë më parë ishte hera e fundit kur Fjoralba publikoi një foto me mashkullin që i ka vjedhur zemrën, identiteti i të cilit s’ka mundur të mbetet sekret për shumë gjatë.

“Newsbomb.al” ka zbuluar se partneri i moderatores quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.
Madje, janë publikuar edhe disa foto të portretit të tij, megjithëse Fjoralba ishte munduar prej kaq kohësh ta fshihte nga sytë e publikut partnerin e saj.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu