• |
ide | kryesore

Ashley Tisdale, shtatzënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Ashley Tisdale është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin prej gjashtë vitesh, Christopher French.


Cifti e ndau lajmin me ndjekësit përmes rrjetit social Instagram, ku shfaqeshin të dy me veshje të bardhë dhe aktorja me barkun e rrumbullakosur.Në korrik të vitit të kaluar, Ashley tha se nuk ishte gati të krijonte një familje me Christopher. “Për mua, është në rregull të mos duash të krijosh një familje menjëherë,” tha ajo për People. “Njerëzit gjithmonë më pyesin për këtë, por nuk është koha e duhur.”


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu