• |
ide | kryesore

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës që po presin

-Instant, F1, Paparazzi

Edhe pse u diskutua gjatë për shtatzëninë e saj të parë, Elita e zbuloi pritjen e ëmbël vetëm në klipin e bashkëshortit të saj. Edhe këtë herë, pavarësisht se barku i rrumbullakosur i është shfaqur dukshëm gjatë këtyre javëve, sërish e ruajti për vete ekskluzivitetin.Sot, në një event special, dy prindërit e Zërit, zbuluan se së shpejti do të bëhen sërish prindër, tashmë të një vajze.Në një ambient privat, me të ftuar miq të ngushtë, siç është bërë tashmë traditë, Elita dhe Gjiko kanë zbuluar se do bëhen prindër të një vajze duke shpërthyer tullumbacen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu