• |
ide | kryesore

Policia bastis jahtin e Conor Mcgregor pas akuzave ndaj tij për sulm seksual

-Instant, Paparazzi, Slider

Policia ka bastistur së fundmi jahtin luksoz 3.2 milionë euro të boksierit Conor Mcgregor.


Conor po përballet me një hetim  pasi u arrestua nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozimit të pahijshëm ndaj një gruaje të martuar, shkruan The Sun. Sipas mediave te huaja, boksieri “ekspozoi pjesët e tij private” ndaj një gruaje të re të martuar ndërsa ajo drejtohej në tualet në një bar të Korsikës.McGregor u la i lirë dje pa ndonjë akuzë, por çështja penale është ende aktive dhe ai mund të thirret para një gjykatësi më vonë këtë javë.Akuzat u bënë të enjten para se policia të bastiste jahtin e tij të premten në Korsikë.


 

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.