• |
ide | kryesore

Demi Lovato i jep fund fejesës 6-mujore

-Instant, Paparazzi, Slider

Demi Lovato është ndarë nga partneri i saj Max Ehrich, 6 muaj pas fejesës.
Çifti, i cili njoftoi fejesën në korrik pas katër muajsh, po bëjnë një pushim në marrëdhënien e tyre, pasi u përballën me thashethemet në fillim të këtij muaji se Max, 29 vjeç, dikur i dërgonte mesazhe ngacmuese ish-shoqes së ngushtë të Demi-t, Selena Gomez në vitin 2015.


“Ishte një vendim i vështirë, por Demi dhe Max kanë vendosur të ndjekin rrugën e tyre të ndarë për t’u përqendruar në karrierat e tyre përkatëse”, tha një burim për PEOPLE.
Asokohe, Demi reagoi për Selena-n, duke thënë se është trishtueshme kur njerëzit i vendosin gratë kundër njëra-tjetrës:
“Nëse gratë kanë konflikt, kjo është mes tyre, jo mes jush”, shkruante ish-ylli i Disney-t.


Burimi tregon se ata “kanë respekt dhe dashuri për njëri-tjetrin dhe gjithmonë do ta çmojnë kohën që kanë kaluar së bashku”.
Disa orë pas lajmit, Demi hyri në Instagram për të ndarë një video të saj pa unazën e fejesës.
Klipi i shkurtër tregonte këngëtaren duke pozuar në pasqyrën e tualetit, përpara se të zmadhonte bluzën e saj, e cila përmbante frazën: “Qentë para njerëzve”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu