• |
ide | kryesore

Video/ Kimmich gol me fat: Bayern rimerr avantazhin me Dortmund

-Instant, Sport, Video

Edhe një herë Bayern Mynih kalon në avantazh përballë Borussia Dortmund, në Superkupën e Gjermanisë. Një gabim i lojtarëve verdhezinj dhe shumë fat i Kimmich, bëjnë që bavarezët ta shohin veten në 3-2 në minutën e 82 të takimit dhe kundërshtarët që kanë tani fare pak minuta për të kthyer ekuilibrin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu