• |
ide | kryesore

John Legend fotografohet për herë të parë pas humbjes së fëmijës(FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

John Legend u pa  për herë të parë që pas abortit spontan të bashkëshortes së tij Chrissy  , në gjysmën e shtatzënisë.


Këngëtari u fotografua duke mbajtur disa qese ushqimesh në Bristol Farms në Los Angeles.Kjo paraqitje e tij erdhi vetëm një ditë pasi , Chrissy njoftoi se kishin humbur fëmijën e tyre për shkak të një gjakderdhjeje të fortë.Modelja ndau lajmin me një postim të gjatë dhe një serë imazhesh në rrjetet sociale të mërkurën në mbrëmje.“Ne jemi të tronditur dhe në llojin e dhimbjes së thellë për të cilën dëgjoni vetëm, llojin e dhimbjes që nuk e kemi ndjerë kurrë më parë. Ne nuk ishim në gjendje të ndalonim gjakderdhjen dhe t’i jepnim foshnjës sonë lëngjet që i duheshin, pavarësisht qeseve dhe transfuzioneve të gjakut. Thjesht nuk ishte e mjaftueshme”, u shpreh Teigen.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu