• |
ide | kryesore

Nicole Kidman flet për bashkëshortin e saj: Ai më bën të ndihem e mbrojtur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Nikole Kidman ka folur së fundmi për bashkëshortin e saj Keith Urban.


Në një intervistë për revistën “Marie Claire,Nicole tregoi për marrëdhënien me këngëtarin.“Keith erdhi dhe më mbrojti. Ai më ka dashur duke më dhënë besim dhe më ka bërë shumë më komode”.Ai e di kush jam dhe më ka bërë më të hapur”, tha ajo.Nicole dhe Keith u takuan në 2005 në G’Day LA Gala dhe u martuan vetëm një vit më vonë gjatë një ceremonie në Manly, Sydney.Nicole, e cila ka dy  vajza Sunday Rose dhe Faith Margaret me Keith, zbuloi më parë se komunikimi verbal ishte sekreti prapa martesës së saj pa probleme.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu