• |
ide | kryesore

Vidhet shtëpia e Cristiano Ronaldo-s

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi një hajdut ka hyrë brenda rezidencës së futbollistit Cristiano Ronaldo në Madeira.


Hajduti ka hyrë përmes një garazhi të hapur, ndërkohë që Ronaldo inuk ndodhej në shtëpi pasi ishte larguar bashkë me kombëtaren portugeze.Sipas mediave,një bluzë Juventuesi e nënshkruar, që kushton rreth 180 paund, ka qenë një nga objektet e vjedhura nga hajduti.Policia ka arritur ta identifikojë hajdutin përmes kamerave dhe janë shprehur se ai nuk është një emër i panjohur për ta.  Ende nuk dihet nëse nëna dhe vëllai i Ronaldos kanë qenë të pranishëm në shtëpi gjatë atij momenti.Ndërsa partnerja e tij ,Georgina ka qenë për Javën e Modës në Paris.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *