• |
ide | kryesore

Probleme nga moti i keq/ Rrëshqasin gurët në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Moti i keq i cili ka përfshirë të gjithë vendin ka shkaktuar shumë probleme në zonën e bregdetit në Vlorë, Poçem dhe Muzinë. Grupet kanë punuar gjatë natës dhe po vazhdojnë pastrimin e të gjithë sipërfaqes së rrugës për të shmangur problemet me qarkullimin.


Reshjet e dendura të shiut dhe moti i keq kanë sjelle disa probleme në qarkun e Korçës dhe të Durrësit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.