• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian: Nuk më intereson se cfarë mendojnë të tjerët për mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe Kardashian ka folur së fundmi për komentet negative që merr nga ndjekësit.


Khloe ka treguar për Elle.com  se nuk lejon që komentet të ndikojnë në jetën e saj.“Në fillim (komentet e kota), më bënin të ndihesha keq, dhe unë jam si, çfarë në botë?Unë kurrë nuk do të merrja kohën time për të turpëruar dikë ose për të qenë negativ. Unë komentoj vetëm gjëra të këndshme dhe pozitive.Në fillim, unë lejoja që gjëra të tilla të më prekin. Dhe tani vërtet nuk më intereson. Mbase mund të kaloj një ditë të keqe. Por zakonisht, unë do të thoja 90 përqind të kohës, nuk më prekin mua”, u shpreh Kardashian. Ajo shtoi se ndonjëherë nuk lejon që njerëzit të flasin keq për të duke i dhënë përgjigjen që meritojnë. “Ndonjëherë më duhet të ngacmohem pak me njerëzit”, pranoi ajo me një buzëqeshje. “Mundohem të mos e bëj! Mundohem të sillem, por nganjëherë ata thjesht po e kërkojnë atë”, rrëfeu Khloe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu