• |
ide | kryesore

“SPAK të zgjohet nga gjumi toksik”, reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi: Mafia e plehrave kërkon të fshehë vjedhjen e shqiptarëve

Lajme, Të fundit

Sekretari i Pergjithshem i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje më ngjarja e ndodhur këtë mëngjes në landifillin e Sharrës, në të cilën përfaqësuesit e Pd-së janë penguar për të denoncuar aferën korruptive nga punëtorët e landifillit.


VIDEO/Partia Demokratike pengohet për të denoncuar aferën e inceneratorëve


“Mafia e plehrave perdori sot punonjesit qe jane per buken e gojes per te fshehur te verteten, qe ne ate vend po vidhen parate e shqiptareve.  Ashtu sic bene me ngjarjen e tmerrshme, ku humbi jeten Ardit Gjoklaj, ngjarje per te cilen Erjon Veliaj duhet te ishte para drejtesise, edhe sot ata po mundohen te pengojne te verteten, duke paguar e shantazhuar mediat qe te heshtin dhe duke perdorur punonjesit per te penguar publikimin e fakteve”, shkruhet në reagimin e Bardhit.

Sekretari i Përgjithsëm sërish ka kërkuar ndërhyrjen e SPAK për hetimin e aferes se korruptive qe kërkohet të fshihet.

7 Comments

  1. S’ka problem ta filloje SPAK edhe nga keto maskarralleqet me te fundit se jane para qe mund te ndikojne ne zgjedhje o i paemri qe je ne merak per partine e hales

  2. I PAEMRI I ORES 16.31 PO CFAR PRET SPAK LE TE VAZHDOJ ME TE GJITHA POR DUHET TA COJ RAMA NE SPAK CESHTJEN POE ESHT I LYER NE M… DERI NE FYT .

  3. ekspertët njoftojnë se gjendja e zotit Basha është e qëndrueshme. Madje sipas tyre, gjasat janë që pacienti as që është i vetëdijshëm se është prekur nga mediokriteti kronik.

    “Përderisa ky virus nuk shkakton as temperaturë, as kollë, as vrarje mendjeje, as vrarje ndërgjegjeje, mund të themi se Basha nuk do të ketë asnjë pasojë. Madje po mendojmë që s’kemi pse ia themi fare,” kanë thënë ekspertët, të cilët kanë shtuar:

    “Tani që po e mendojmë, edhe sikur t’ja themi, ai s’ka për të kuptuar gjë. Merret vesh, përnderisa është mediokër…”.Ti Yuri cfare te coje rama mor loqja e majte e salihu ato jane te gjitha ne prokurori por atje jane akoma skifteret e salihut e metes pa dal ne venting

  4. Akoma prisni nga spiunat e sigurimit.Nuk jane ne gjume por si dalin dot kunder udheheqesit te partise.Perse u be reforma qe te mos preket partia dhe udheqesi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu