• |
ide | kryesore

G-Easy: Ashley është një person i jashtëzakonshëm

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi G-Easy është përfolur në media për një lidhje dashurie me aktoren Ashley Benson.


Së fundmi reperi ka folur për aktoren në një intervistë për ‘Entertainment Tonight’. G-easy është shprehur se Ashley është një person i jashtëzakonshëm. “Ajo është e veçantë. Padyshim, ajo është një aktore e shkëlqyer, por e dini duke punuar për të, me të dhe duke e vënë atë para një mikrofoni, duke e parë atë duke kënduar aq lehtë është e mrekullueshme”, ka treguar reperi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu