• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët një banesë te Liqeni i Thatë në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Në banesën e marrë me qera nga shtetesja M.Xh., në zonën e Liqenit të Thatë ka rënë zjarr pak orë më parë. Nga përfshirja e flakëve ka vetëm dëme materiale e nuk ka rrezikshmëri për banorët.


Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

 1. Me ca do ta shuajne me shuXXen e lales? aty nuk futet dot miza e jo me zjarrfiksja.

  Prisni dhe pak sa te behet XXX mullar pa do te shikoni mrekullite e betonizimit

  50 mije cecena solli saliu 1992 – 1997
  800 mije cecena solli rilindja 1997 – dhe ne vazhdim deri sa ta zbrazi te gjithe vendin.

  Per ta mbushur me sirian, iranian, afrikan dhe te tjere qe do na i bejne dhurate.

  Kur te bjere flaka, merrni uturakun e pleqeve te pezes heroike. Dhe lali hajdutin t’ju a shuaj.

  E shikoni ate pamje, CECENIA MODERNE E Socialisteve pas asaj te demokrateve ne bathore ju hengert morjta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu