• |
ide | kryesore

FOTO/ Çiftet që rrezikuan jetën për albumin e dasmës

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Albumet e dasmave janë pjesë e pandashme të çdo çifti, para se të zhvillojnë ceremoninë martesore. Këto imazhe dokumentohen dhe shërbejnë si një kujtim për një kohë tepër të gjatë.


Por disa çifte kanë rrezikuar jo pak herë jetën e tyre për të pasur foto sa më të veçanta.


Disa kanë pozuar buzë një shkëmbi, disa të tjerë në linjat hekurudhore, një çift ka pasur si “prift” në dasmë një ari, e një tjetër nuk ka ngurruar të pozojë në mes të flakëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu