• |
ide | kryesore

Liam Payne zbulon arsyen pse qëndroi larg të birit

-Instant, Paparazzi, Slider
Liam Payne së fundmi ka zbuluar në një intervistë se ka qëndruar për një kohë të gjatë larg djalit të tij.


Këngëtari ka treguar se arsyeja që mori këtë vendim kishte të bënte me Covid-19. Liam u shpreh se ai dhe Cheryl bënë një marrëveshje që Liam mos të kishte kontakt me djalin e tyre për të ulur rreziqet e një infektimi të mundshëm. “Izolimi është koha më e gjatë që nuk e kam parë Bear.Por ne diskutuam  dhe për arsye të ndryshme,ndër to dhe pandemia,unë dhe Cheryl vendosëm së bashku që duhet të isha larg për pak”, u shpreh Payne.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu